Paramashiva Yoga

ペヌコンダのスリ・サイ・カレシュワーラ・スワミの教え

Dary Šrí Širdi Sáí Báby

Softcover ⎪ Czech
As low as €10.00
Availability: In stock
SKU
1040

Veškeré Boží Stvoření se skládá z pěti elementů: země, ohně, éteru (nebe), vody a vzduchu.

Šrí Káléšvara v této knize odhaluje povahu pěti elementů a vysvětluje, jakým způsobem tyto základní pilíře celého Stvoření utváří naše životy. Porozumění pěti elementům a „ote- vření“ kanálů k nim je základním předpokla- dem pro rozvoj kapacity naší duše. Svámi dává podrobné instrukce k tomu jak v sobě tvořivou energii elementů probudit a pročistit tak mysl, tělo a duši.

Techniky s pěti elementy a učení o nich jsou zá- kladem pro všechny ostatní duchovní systémy předávané Šrí Káléšvarou. Jakmile v sobě máme elementy „nabity“, máme otevřeny kanály ke zdroji všeho Stvoření, začínáme chápat, jakým způsobem Boží energie pracuje a automaticky se probouzí naše léčivé schopnosti.

Tato kniha obsahuje konkrétní instrukce pro Proces pěti elementůTM - jak pomocí elementů nabít své duše, jak se zbavit stresu, deprese a negativity a jak elementy používat k léčení sebe sama i ostatních. Začíná Svámiho líčením jeho prvního setkání se svým mistrem Širdi Sáí Bábou a obsahuje i osobní příběhy některých Svámiho studentů. 

More Information
Author Sri Kaleshwar
Language Czech
ISBN 978-3-940656-40-7
Pages 220
Feature Audio-CD (Mantren zpíval Sri Kaleshwar)
Length in mm 205
Width in mm 145
Weight in gram 500
Country of Manufacture Germany